Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İKİ DÜNYA ARASINDA'NIN RÜYASI-RÜYADA SÜREKLİ ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

05.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İki dünya arasında
Merhaba. Şu an iyi giden bir ilişkim var yaklaşık bir buçuk sene olucak. Arada kavgalarımız oluyor çok şey atlattık falat yılmadık ve ciddi düşünüyoruz. Ama bende bir sorun var. İlk aşkımı unutamıyorum oda şimdiki sevgilimden önceki. Rüyalarımda hep onu görüyorum. Kurtulmak istiyorum. Son gördüğüm rüyada şöyle Şuanki sevgilimle birlikteyim fakat eski sevgilimle karşılaşıyorum onunla olmak istediğimi biliyormuş gibi daveanıyor sonra ona bekle diyorum. Ne kadar beklicem diyor. Anlamı nedir?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Ben bu duruma enerji yapışması diyorum. Bazen, hesaplaşamadığımız, bize çok acı veren, yüzleşemediğimiz ilişkiler enerjimizin bir kısmının o zaman dilimine ya da o kişiye yapışmasına, bağlanmasına neden olur. Bu durum için psikodrama öneriyorum size. Psikodrama doktorlar tarafından uygulanan bir yöntem ve çok başarılı sonuçlar alınıyor. Ruhumuz bir enerjidir aslında ve biz bu enerjiyi acı veren ilişkilerin olduğu zamanlarda kısmi olarak kaybederiz. Enerji yok olmaz ama o bölgede yapışır kalır. Ruh, kendini tamamlamak istediğinden sürekli o zamana ya da o kişiye dönerek eksik parçasını almaya çalışır. Eski sevgiliniz sizden bşr şeyler almış götürmüş olmalı. Bazen yüzyüze görüşmeler, itiraflar, içindeki öfkeyi boşaltma ve gerçeği söyleme denemeleri de soruna çözüm olabiliyor. Bunların dışında yapabilecek pek bir şey yok ne yazık ki. Rüyalarınız için bir anlam aramayın, yorumu yok bu rüyaların. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA