Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HUZURSUZ'UN RÜYASI- RÜYADA ÇOCUĞUN TACİZE UĞRAMASI

15.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Huzursuz
Rüyamda 12 yaşındaki kuzeimin benim tanıdığım ama kuzenimin tanımadığı bi erkek tarafından bilmedigim bi bos evde taciz edildiğine şahit oldum beni görünce taciz eden kişi çocuğu bıraktı ama sanki daha once ara ara sürekli taciz ediyormuş hissi geldi o an içime çocuk çok üzgün görünüyordu ama direnmiyordu kaciyordum tacizci beni arıyordu elimde telefon bi türlü 155i arayamamistim ama polis de tacizci kişiyi arıyordu bende korktum benim tanıdığımı bilir lerde
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyayı çok yönlü ele almak lazım. Çocuklar söz konusu olduğunda hep dikkatli olmak gerekir. Yeğeniniz gerçekten de bir erkek tarafından tacize uğruyor ya da uğrayacak olabilir. Gördüğünüz erkek ise sadece bir sembol. O erkeğin size ne düşündürdüğünü düşünün. İsmi ile, mesleği ile ya da başka bir yönü ile tacizcinin profilini size çiziyor olabilir. Başka bir açıdan bu rüya tacizcinin sizin bilmediğiniz bazı yönleri olduğunu haber veriyor olabilir ki bu durumda yeğeniniz çocukluğu temsil ediyor olacak. Tacizci çocuklar üzerinden ya da insanların umutları üzerinden kazanç sağlıyor olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA