Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HUZUR'UN RÜYASI: RÜYADA HAMİLE OLMAK

25.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Huzur
Merhaba üzerimde şık siyah kısa bir elbise ve şık topuklu rugan siyah ayakkabı var kalabalık akrabalarımın olduğu bir ortam herkes beni tebrik ediyor hayırlısı olsun diyor ölen akrabalarımdan bazılarını da görüyorum mutluyum herkese ilan ediyorum gebeliğimi tebrik ediyorlar seviniyorlar durumuma kendimi çok beğeniyorum mutluyum birden ayakkabılarım kayboluyorve yalınayak kalıyorum arıyorum bulamıyorum birden benzer ama kısa topuklu siyah ama daha öncekilerkadar şık olmadığını görüyorum çok umursamıyorum bunlarda kötü durmadı bunlarda elbiseme uydu bunlarda uyar diye düşünüyorum yani içime siniyor ayağıma da tam uyuyor ötekiler kadar şık olmasana yine beğeniyorum yorumunuz benim için önemli bu rüyayı gördüğüm gün gebeliğim sonlandı gebeydim yani dr kontrolüm vardı tekrar bebek düşünüyoruz umarım haberci bir rüyadır bu teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, kötü bir süreç sizin için. Umarım isteğiniz gerçekleşir, sağlıcakla kucağınıza bebeğinizi almak nasip olur. Size kesin bir şey söyleyemem ne yazık ki ama rüyada hamilelik, sıkıntılı bekleyiştir, sonunda her zaman umut taşır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA