Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HÜLYA KOÇYİĞİT'İN RÜYASI-RÜYADA GERÇEK GİBİ ŞEYLER YAŞAMAK

08.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hülya koçyiğit
Çok zor uyuyan bir bayanım.Genelde sağ tarafıma yatarım.Sol tarafıma dönünce bir bayanın yattığını gördüm diğer tarafa döndüm.Tekrar sola dönünce bayanın olmadığını gördüm.Birkaç ay öncede aynı eşimi görmüştüm bu anlattığım şekilde Bu anlattıklarım aynı gerçek gibiydi rüya deildi.Rüyamdada rak şarkıcısı gibi bir bayan kocaman masmavi gözlü erkekle bakışıyorlardı.Uyandım tavana doğru toplu şekilde küçük sineklerin kaybolduğunu gördüm.Rüyayla gerçek arası şeyler yaşadım biraz korktum ürkdüm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gördükleriniz rüya aslında. Gerçek gibi görmenizin nedeni farklı boyuta geçişten kaynaklanıyor. Biz aynı mekan içinde farklı boyutlar (paralel evrenleri) görebiliriz uyku halinde iken. Bir çeşit astral seyahat bu yaptığınız. Geçtiğiniz boyut bir hayaller alemidir ve beyindeki görüntüler aynı anda tezahür eder. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA