Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HÜLYA KOÇYİĞİT'İN RÜYASI- RÜYADA BAYKUŞ GÖRMEK

11.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hülya koçyiğit
Geçmiş bayramınız mübarek olsun rüyamda nerdeyim bilmiyorum biraz kalabalık bir ortam birisi elime tonton bir baykuş verdi baykuş hastaymış bir gözüde kapalı kör gibi sol elimin işaret parmağımı ısırdı ve acıdı.Sonra baykuş içerde dolaşmaya başladı ablamın biride hasta gibi yüzü tuhaf bakıyor bana. Diğer ablamda baykuşu poşetin içine koyup tekrar elime verdi.Hayırdır inşallah çok etkisinde kaldım yine çok üzüldüm yorumunuz için teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evden birini, belki de hepinizi ilgilendirecek hastalık, kıskançlık ya da bir uğursuzluk söz konusu olacak. Baykuş defalarca kez sizin elinizde olunca bu sorunun en çok sizi etkileyeceğini söyleyebilirim. Pek hoş bir rüya değil ne yazık ki. Umarım bir bilinçaltı rüyasıdır diyeyim. Baykuş bazen eve yapılan bir büyüyü de temsil edebilir. Bu konuda dikkatli olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA