Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HÜLYA KARA'NIN RÜYASI- RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

29.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hulya kara
Ruyada ölen bi arkadaşimi gördüm ben ölmedim diyordu bana tatlı almami istiyordu aldiktannsonra ye dedi kaşigi batirdigimda aşure gibi bitatliya dönüştü yedim bi kaşik sonrada söyliycegim yere gel konuşalim dedigittiyimde orda yoktu nerdesin diyince gökyüzü cikti karşima burdayım dedi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölülerin ruhları, bizim zamanımızla yaklaşık iki yıl boyunca, ölümle yaşam arasında bir ara boyutta beklerler. Bu ara boyuta biz de rüyalar esnasında çıkarız. Bu boyut bir mekandan çok hal'dir. Ruhlar burada kendi hayallerinin içinde yaşalar ve vicdani yüzleşmeler gerçekleştirir, ölümü idrak etmeye çalışırlar. Çok karmaşık, hayalden hayale atlayan, acı verici bir durumdur. Siz arkadaşınızın hayallerinin içine girmişsiniz. Çünkü yeni ölenler, ara boyuta çıkan tanıdıklarının ruhlarını kendilerine, tıpkı bir mıknatıs gibi çekerler. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak diğer yorumlarımı da okuyabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA