Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HEREDOT'UN RÜYASI- RÜYADA KAHKAHA ATMAK

11.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen heredot
Bu rüyamı yorumlarsan sevinirim.uyurken gördüğüm rüyayı sırasıyla yazıyorum.rüyamda öncelikle vefat etmiş olan annemin annesini gördüm onun önünde tüp gibi bir şey vardı ve elindeki nesneyle tüpe bir şeyler yapıyordu.daha sonra kendimi bir okulda görüyordum bir sınıfı yazılı sınav yaparken başlarında dururken görüyordum.ondan sonra bir şeye ya bir yüze ya da bir şakaya net hatırlamıyorum katıla katıla güldüğümü görüyordum.ondan sonra sakat arabasında tanımadığım birinin saz çaldığını gördüm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Anneanneniz ne yapıyordu bilmeden yorumlayamayız ayrıca ne zaman vefat ettiği de önemli. Kahkaha ile gülmeniz bazı şeyleri saklamakta çok zorlandığınızın işaret. Parça parça, birbirinden kopuk tek karelik rüyalar genelde haberci olmazlar. Haberci rüyalar tek seferde görülürler, bir bütünlük içerirler ve akılda kalıcı olurlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA