Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HAYE'NİN RÜYASI- RÜYADA MUSKA YÜZÜNDEN İŞKENCE ÇEKMEK

25.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen haye
Tren ile yoluculuk yapıyorum. Yolculuk esnasında bir adam ve kadın insanlara bir ipin ucunda kutu verip „bir hastamız var, şifa niyetini bildiğiniz bütün sureleri okuyun ve içine üfleyin“ diyor.Bu durum benim tuhafımı gidiyor Kutuyu alip ve trenin en arka tarafına geçtim, Sonra kutunun içini açtım. İçinde şeytana tapan insanların sözleri vardı.Birisi geldi, adi Mustafa. Bana „Onları hemen yakmamız gerekiyor“dedi. Kagitlari yakamdan yakalandik ve beraber iskence cektik ve rüyadan uyandim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya inançlarınızla günlük yaşamınızın çatışmasını anlatıyor. Hem inançlarınız nedeniyle büyüden, muskadan, iyileştirici de olsa yazılı dualardan korkuyorsunuz hem de çevrenizde bunlar yapılıyor, şahit oluyor ve farkında olmadan içinde bulunuyorsunuz. Bu bir süreç, bir süre sonra inançlarınızı ve getirilerini kafanızda netleştireceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA