Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HAYALPEREST1'İN RÜYASI: RÜYADA HAPİSTE OLMAK

29.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hayalperest1
Dün gece öncelikle doğum günü gecem olduğunu ve uyumadan önce astral seyahat yapmak için çalışma yaptığımi ama başaramadığımi belirtmek istiyorum . Ailemle ve sevdigim kisiylede aramda birçok problem var . Kendisi dün askerden geldi tezkeresini alıp fakat biz ayriyiz. Astral seyahat yapıp hem onun yanına hem de babamın yanına gidecektim ama olmadı . Bunları söylüyorum çünkü rüya üzerinde etkili olduğunu düşünüyorum . Rüyamda bir hapisteydim . Önüme bir zarf dusuyordu ve zarfı aciyodum . Zarfın içinden çıkan kâğıtta " haftada 1 değil " daha sonra kendimi bir anda okulda buldum . En yakın arkadaşım yanımdaydı , okulda bir hocayla ufak bir sürtüşme yaşadığımızı gördüm . Daha sonra , okulun merdivenlerinden hiç tanimadigim bir kızın üstüne şuan tarif edemediğim büyük ve ağır bişey ittim sonra kız ortadan kayboldu. Az ilerde okulun bahce kısmında üst üste dizilmiş mezuniyet kepleri vardı onları devirdim ve hoca onları toplamamiz için bize ceza verdi . Bu şekilde rüya bitti
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Baskı altındasınız, bazı şeyleri zorlanarak yapıyorsunuz. Hapiste olmanız bunun işareti. Okulla ilgili bir haber söz konusu. Bu bir staj olabilir mi? Yazan mesaj da bununla ilgili sanırım. Yine okulla ilgili birtakım problemler gündeme gelebilir. Öğretmenlerinizle aranızı iyi tutmaya çalışın, aksi halde okulunuz uzayabilir, aman dikkat.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA