Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HAYALİST'İN RÜYASI:RÜYADA SEVGİLİNİN YANINA GİTMEK

29.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hayalist
Saat gece 2 gibiyken sinirlenip konustuğum ve sevdiğim insanın evine gitmeye karar verdim ama biz aynı şehirde değiliz. Yine de uzun bir yol yürüdüm ama bana kısa gibi geldi. Sonra onun evine girerkrn ev tek katlıydı. Yanına gittim ama beni görünce telaşa düştü annem seni görmesin diye. Evde bir kovalamaca olustu babası cıktı annesi abisi derken kendimi zor dısarı attım. Gelirken giydiğim terlikler vardı onları sürekli kaybettim. Tam bulup giyecegim sırada kayboluyordu. Neyse sonra giyip evedönm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhsal bir yolculuk yapmış olmalısınız. Ruh halinde iken düşüncelerimiz anında tezahür eder, mesafelerin kısa olması bu yüzdendir. Ve onunla yine ruhsal boyutta karşılaşmışsınız. Belli ki sizi ailesinden saklıyor. Bir düşün içinde olduğunu anlayamadığı için sizi saklamaya çalışmış ve siz de aynı şekilde o ortamdan uzaklaşamaya çalışmışsınız. Terlikleriniz bedene geri dönmeyi temsil ediyor. Onları giyince maddi bedene dönmüşsünüz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA