Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HAYAL11'İN RÜYASI: RÜYADA ASTRAL SEYAHAT YAPMAK

05.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hayal11
Ruyamda annemle onumuz denız oldugunu duşunuyorum ama net değilim oturuyoruz.kum var sahıl taş atıyor annem ılerı ılerde beyaz gıymış sevdıgım çocuk var.telefonla konuşuyor köşede ben anneme onu sıtemle anlatıyorum o taşlardan bır tanede ben ona değdiriyorum oda telefonla bırıyle konuşuyor ama bana laf söyluyor sınırlı sıtemlı bende ona laf vuruyorum anneme der gıbi sonra olmadı ışte yapamadım dıyıp kalkıp arkada ahşap bır evden ıçerı gırıyor sonra şiddetle çıkıp ustumuze yuruyor karşısında dık durup elını sıkıca tutuyorum olmadı yapamadım,bırak dıyor bırakmayınca ruhu bedenınden çıkıp gıdıyor ve bedenı bende kalıyor sarılıyorum beyaz kıyafet var ustunde gözunun altı kırmızı göz kapalı dudak mor ben bırakmıyorum arkadan bağırıyor olmadı işte kızgın. bır yol var önü boydan boya kapı ruhu oraya giriyo bedenıde ıstıyor vermıyorum sonra orası kalabalıklaşıo bır arkadaşı bırde bayan grı saçlı ona bende gelcem dıyorum sen gelemezsın dıyıp, bedenıde alıp o kapıdan gırılıyor uyanıyorum.:
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sevdiğiniz insan astral seyahat yapıyor ve sizi uykunuzda astral seyahat için teşvik etmiş. Ruhsal boyutta bir iletişim kurmuşsunuz. Sizin gördüğünüz şekildeki rüyalar, ruhun bedenden ayrılıp gezintiye (astral seyahat) çıktığı zamanlarda farklı boyutlarda deneyimlediği durumlardır. Daha ayrıntılı bilgiyi arama bölümünü kullanarak "astral seyahat" yazarak okuyabilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA