Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HATİCE KÜBRA'NIN RÜYASI- RÜYADA BEDENİN MORARMASI

15.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hatice kubra
Merhaba kahin.Rüyamda vücudumun çeşitli yerlerinde morarlamalar var.anneme "nereye dokunsam dokunduğum yer böyle morarıp kan oturuyo"diyorum.sonra aynanın önünden geçerken sırtımı görüyorum.iki tane büyük ameliyat izi gibi dikiş izi var boydan boya sırtımda.etrafında da yine morarlamalar filan.sırtım korkunç yara bere içindeydi ama acı vs. yoktu. şimdiden teşekkürler..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhun acı çekmesini anlatan bir rüya bu. Ama ruhunuz niye acı çekiyor? Önceki yaşamlarınızda ya da bu yaşamınızda çok ağır sorumluluklar altında ezilmiş olabilirsiniz. Bu ağır travma ruhun derinliklerinde saklanıyor ne yazık ki. Ben böyle rüyalar görenleri kişisel gelişim okumaları ve uygulamaya çalışmaları konusunda uyarıyorum. Kendi benliğinizdeki yaraları sarmayı öğrenmelisiniz ve hatta dünyaya gelişin anlamı da bu olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA