Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HAPY'İN RÜYASI- RÜYADA ESKİ SEVGİLİNİN KISA KALMASI

16.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hapy
İyigünler,rüyamda eski bir erkek arkadaşımı gördüm aynı evdeyiz onunla çok zayıf ve daha kısa görünüyor.Babasıda evde birşeyler söylüyor bana ama anlaşılamıyor dili dönmüyor gibi.Arkadaşım benimle konuşmaya çalışıyor. Bana su ikram ediyor istemiyorum bulunduğum odaya geliyor yanımda yemek yiyor ama konuşmuyoruz.sonr içerde annem ile konuşuyor seslerini duyuyorum halbuki annem onu sevmez konuşukları yoktu.Annem neşeli ona senin için çok sevindim damat diyor.Şaşırıyorum.yorumlayabilirmisiniz.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bana eski sevgilim dediğiniz havada bir soru işareti oluyor. Bir yıl önceki eski mi, bir önceki eski mi? Ben yeni ayrıldığınızı varsayayım. Kısa ve zayıf görünmesi sizin kendinizi ondan güçlü, olgun ve eğitimli gördüğünüzü söylüyor bize. Erkek arkadaşınızın ailesi sizinle olan ilişkisi konusunda yorumlarda bulunmuş olmalılar. O size geri dönmek isteyecek ama siz kırgınsınız. Ne kadar ihtiyacınız olsa da sevgisine karşılık vermek istemeyebilirsiniz. Annenizin ona karşı olan tavrı değişebilir. Belki de ondaki değişimden etkilenecektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA