Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HALİL ÇAKAR'IN RÜYASI- RÜYADA ESKİ SEVGİLİYE ÇİKOLATA YEDİRMEK

09.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hilal Çakar
Ben hastaneye gidecektim telefonumu gösterecektim. Eski sevgilimle karşılaştık. Benim elimde çikolata vardı. O da bişey yiyodu oturduk kaldırıma. Çikolata yedirdim ona. Gel beraber gidelim dedim tamam dedi. Durağa gittik beraber orda bana biz hala ayrılmadık falan dedi bende oyuncağın mıyım ben senin yok öyle bişey dedim. Dolmuş gelmeyince gitmeyelim gel oturalım dedim. Yağmur yağıyordu. Kadının biri yanına çağırdı beni onu kötüledi. Bi evdeydik kocası bana çatal attı kavga ettik baya.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ne zaman ve neden ayrıldığınızı yazmadığınız için yorum havada kalacak. Yeni ayrıldığınızı düşünürsek bu rüya yeniden karşılaşacağınızı ve bu karşılaşmanın ve sizin tavırlarınızın onu mutlu edeceğini söyleyebilirim. Hem gururunuzdan fedakarlık etmiyorsunuz hem de ona toz kondurmuyorsunuz. Garip bir ikilem içindesiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA