Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HAARP'IN RÜYASI- RÜYADA PUMAYA SALDIRMAK

25.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen haarp
Merhaba. Küçük bir palanörün içinde yerden 2-3 metre yüksekte uçarak bir yokuşu çıkıyorum. Karşıma birden simsiyah bir puma çıkıyor. yolumu kesiyor. Daha fazla planörle yükselemiyorum. Her ilerleyişimde atlayıp yolumu kesiyor. Geri dönüyorum beni takip ediyor, saldırmak için. Biraz aşağıya inince bir bakkala sığınıyorum orada da peşimde. Artık yapacak bir şey yok diyerek Bakkaldan aldığım süpürge ile SİMSİYAH OLAN pumaya saldıyorum ...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhunuz hafiflemiş, veballerden ve günahlardan sıyrılmışsınız. Belki de hayatınızın en güzel dönemine giriyorsunuz ama hiç aklınızda olmayan bir neden sizi aşağıya çekmeye çalışacak. Puma, insanı tehdit edebilecek ender durumlardan birini temsil eder. Ve siyah puma genellikle konunun resmi bir durum olabileceğini söyler. Ancak siz buna pabuç bırakmayacak ve kendinizi savunacaksınız. Cesaretiniz ortaya çıkacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA