Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GÜNEŞ'İN RÜYASI- RÜYADA SİYAH GİYİNEN İNSANLAR GÖRMEK

09.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen güneş
Merhaba arkadaşım rüyasında annesiyle halasinin mevlitine gidiyomuş mevliteki herkesin üstü siyahmış arkadaşımın beyazmış dışarı çıkmış annesiyle arabalar siyahmış ama evler renkliymiş ve üzerinde şans para gibi yazılar varmış yağmur yağmaya başlamış ama kimse ıslanmıyomuş sonra ben bi evden üzerimde beyaz bir elbiseyle elimde kitapla çıkmışım arkadaşım konuşmak istemiş ama ben geçistirip gitmisim annesine demis ecem geldi diye annesi ecem buraya hiç gelmedi demiş
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Mevlütteki siyah giyimli insanlar bir matemi temsil ediyorlar. Arkadaşınızın ailesi bir matem yaşayacak ama kendisi bunu umursamayacak ya da belki o hayatını yaşayacak ve ailesi onun bunu yapmasına rıza göstermedikleri için yasa bürünecekler. Ama olaylar gelip geçici, kimse zarar görmeyecek sonuçta. Arkadaşınız hedeflediği şansı ve parayı yakalayacak. Sizin hayatınızdan da biraz ders alıyor kendine. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA