Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GUGUR'UN RÜYASI: RÜYADA CEZA EVİNDE OLMAK

04.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen GuguR
Rüyamda cezaya evine girmişim. Neden girdiğimi bilmiyorum. Laptopum yanımda ama sarj kablosu yok. Birkaç eşya daha var ama onları benden almadılar. Cezaevi görevlileri bana çok iyi davranıyordu. Cezaevi karma bir cezaevi idi. Kadın erkek karışık. Cezaevinde eski sevgilimle karşılaştım. O da bir suçtan dolayı içeride imiş, Onunla konuştuk bana iki adamın kendilerine kötülük yapacaklarını buna mani olmak için onları yaraladığını ve bunu da benim daha önce söylediğim uyarı nedeniyle yaptığını söyledi. Oldukça üzgündü sonra yanımdan ayrıldı ve koğuşuna gitti
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hapishane, kısıtlanmayı temsil eder. Bunun anlamını siz daha iyi bilebilirsiniz. Örneğin, çok çalışıyor ve uzun zamandır tatile çıkamıyorsanız bu rüyayı görmüş olabilirsiniz. Ya da kısıtlanacağınız bir dönem sizi bekliyor olmalı. Eski kız arkadaşınız da sıkıntılı bir durumda sanırım. Konuyla ilgili sizden yardım isteyebilir veya ondan bir haber alabilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA