Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GS'NIN RÜYASI- RÜYADA TEKRARLAYAN ŞEYLER GÖRMEK

11.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen GS
Ben her ayın 7 sınde 3 gün süren bir rüya görüyorum. ve her seferinde rüyamda kendi içinde tekrarlıyor. rüyam şu yönde 1.5 yıl önce biten bir ilişkimde eski sevgilimin benden özür dilemesi ve ben daha cevabimi veremeden tekrardan başa sarıyor olması.. ben ne anlamlıyım böyle sürekli sürekli olacak mı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ayın 7 sinde ayrılmış olmayasınız? Niye üç gün sürüyor bilmiyorum ama onun da bir nedeni vardır. Ayrılığınızı düşünün, bir ayrıntıda gizlidir cevap. Bu rüyalar bilinçaltı rüyası elbette. Sevgilinizin sizden özür dilemesi ile ilgili bir düğüm var içinizde. Kendi içinizde bunu halletmedikçe rüyalar devam edecektir. O zaman diliminde enerjinizin yani ruhunuzun bir parçası asılı kalmış. Ruhunuz o zaman dilimine sürekli geri dönüp kendi parçasını oradan kurtarmak istiyor olmalı. Çok rahatsız iseniz psikodrama tavsiye ederim. Etkili ve güzel bir yöntemdir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA