Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GÖLGE'NİN RÜYASI: İSTİARE RÜYALARI HAKKINDA

23.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gölge
Ben 3 gündür bi konu icin istiharede yatıyorum yanlız rüyalara çok anlam veremiyorum bi çok şey görüyorum tesbih çektiğimi çorba içtiğimi sulu köfte yendiğimi bunlar şimdi araba sürdüğümü dün de yine istihare icin namaz kılıp dua ettikten sonra uyudum. Çok sürmeden hemen rüya gördüm ben ya Allah diyorum sonra güçlü bi şeytan benim icin gelmiş ben korkuyorum kogulmuş şettandan Allah’a sığınırım diyorum sürekli okuyorum kapı açılıyor şeytan tam yanıma gelecekken yok oluyor sonra yine bi kapı açılıyor beyaz işik içinden bi hoca çıkıyor bana diyoki evladım iyiki okudun yoksa şeytan seni alıp cehenneme götürecekti diyor sonra uyandım allahım ben biley anlamadım başka rüya göster bana diyor yine arabaya biniyorum tanıdığım biri ile evlenecekmişim onu görüyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İstiare rüyaları ne yazık ki istediğiniz neticeleri vermiyor. Çünkü şartlanarak yatıyorsunuz ve bir uyarı alacaksanız da alamıyorsunuz, bilinçaltınız engel oluyor. Şartlanarak yattığınız için ya bilinçaltınızdakileri görürsünüz ya da isteklerinizi. Bazen de hiç alakasız şeyler görür şaşırırsınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA