Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GÖKHAN TAŞ' IN RÜYASI- RÜYADA BİRİNİN DİNİ İNANÇLARINI DEĞİŞTİRMEK

05.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gökhan Taş
Rüyamda 3 kişi gördüm bunlar aynı meslekte 3 arkadaş bunlar sürekli kavga ediyor.bınlardan 2 sinin müslüman olduğunu görüyorum. Diğer kişinin de hristiyan olduğunu görüyorum. Hristiyan olan kişiye hz isa ve hz muhhammed arasındaki bağı ve hz muhhamedi anlatıyorum En sonunda hristiyanı ikna ediyorum ve benim dediklerimi tekrar ederek müslüman olmasını sağlıyorum.Daha sonra en başından beri yanımızda olan biri bizim 3 nisan da cezalandırılacağımızı söylüyor ve ben uzak doğu bölgesinde deniz olan bir kısmın dolduğunu görüyorum.Daha sonra rüyamda birşeyin beni boğmaya çalıştığını görüyorum ve onla mücadele ediyorum yumruk atıyorum yere vuruyorum ama o beni bırakmıyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Baştan sona bir bilinçaltı rüyası bu. En sonunda da bir karabasanla bitiyor. Dini inanç yönlendirmeleri ve farklılıkları konusunda düşüneceleriniz var, belki de bu konuları konuşan grupların içindesinizdir. Öğrendiklerinizi belleğinize kazımışsınız. Dini inançlar bir olursa kavgaların da olmayacağını düşünüyorsunuz hatta. Ama elbette bu doğru bir yargı değil. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA