Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GOFRET GOFRET'İN RÜYASI- RÜYADA KOŞMAK

12.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gofret gofret
Merhabalar ben bi rüya gördüm. iki gece üst üste gördüğümü düşünüyorum ama emin olamıyorum bu rüyayı eski erkek arkadaşıma anlattıktan sonra bir daha görmedim. Rüyamda ben bi yolda koşuyorum terminal gibi bi yere gideceğim ama bi türlü Oray'a varamıyorum. Yolda yıkık dökük binalar var önünde de bir asker. Bana bişey söylüyor ama hatırlamıyorum ne dediğini ben yine koşmaya başlıyorum ama bi türlü gideceğim yere varamıyorum. Bu ne anlama geliyor yorumlarsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski erkek arkadaşınıza dönmek konusunda tereddütler yaşıyorsunuz ya da dönmek istiyorsunuz ama bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. Güvendiğiniz bazı kişiler size akıl veriyor ama sanırım onlar da bir kulağınızdan giriyor diğerinden çıkıyor. Bu kararsızlık ve çaresizlik tıkanıp kalmış içinizde. Sonra eski erkek arkadaşınıza bunu anlatınca düğüm çözülmüş. Çoğu düğümler sadece birine anlatmakla bile çözülebilirler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA