Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GKKK'NIN RÜYASI: RÜYADA ALDATMAK

03.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gkkk
Merhabalar rüyamda sevgilimin yakın arkadaşını görüyorum.çocuğu görüyorum oda beni görüyor yanıma geliyor.bana telefonunu veriyor ben senden alırım diyor ben bi kaç gün sonra bizim eve geliyor telefonu almaya kapının önünde bekliyor bende ona hediye olarak sigara ve birden fazla çikolata veriyorum.Sonra oğlan bana yakınlaşmaya çalışıyor.ve yani yakınlaşıyorda öpüyor falan beni en son olarak da oğlan bana penisini gösteriyor.ben bakamam diyip kapattırıyorum.Sonra sevgilim geliyor bizim eve bizi görüyor.aşağı bahçeye gidip oturuyoruz beraber.sen bana İnan bişey yapmadık diyorum sonra sinirleniyor falan.sevgilimin arkadaşı da bana seni seviyor bunu anladım diyor böyle bi rüyaydı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir şekilde sevgilinizin arkadaşınızın hareketleri sizi şüphelendirmiş olmalı. Bu şüpheyi bastırarak bilinçaltınıza itmişsiniz ama rüyalarda yüzeye çıkıyor devamlı. Neden böyle hissetmiş olabileceğinizi düşünün. Sizi kuşkulandıran durumu bulunca sevgilinizle bunu açık açık konuşmayı deneyin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA