Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GİZEM11'İN RÜYASI: RÜYADA TACİZE UĞRAMAK

05.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gizem11
18-Ögrenci Rüyamda bir alışveriş merkezinde oluyorum orda çalışan biri oluyo adam yanıma oturuyor taciz etmeye kalkıyor dokunuyor bana ablam geliyo sen napıyorsun diyo adama adamı kovuyoruz bir sürü insan geliyo o adama tepki gösteriyor adamı ben zorla işinden çıkartıyorum sonra bir kız oluyo kızla arkadaşlık kuruyorum kızın adı melek oluyo kız bana göz farı hediye ediyor ben alıyorum numaramı veriyorum o kıza arkadaşlık kurmak için o alıyor ama son hanesi yanlış yaziyo yanlış yazdın diyorum bir daha değiştirip bir daha yaziyo ama yine yanlış yaziyo sonra annemgilin oraya gidiyorum annemin yanında annem niye aldin diyo bana bende bilmiyorum diyorum teyzem oluyo mezuniyet için kullanabilir diyo gittiğim yer otel gibi duruyor böyle baya kalabalık içi?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tacize uğramak, hakkın gaspedilmesi anlamına gelir. Rüyanız yanlış kişilerle bir arkadaşlığınızın başlayacağını anlatıyor, dikkat edin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA