Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GİZEM11'İN RÜYASI: RÜYADA HASTANEDE OLMAK

10.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gizem11
18-Bekar- Ôğrenci Rüyamda annem babam ablam ben hastaneye gidiyorduk ben annem ablam içeri giriyorduk babam dışarda bekliyordu böyle hastaneyi geziyorduk sonra koridordaydik orda bir zindan gibi birşey var çoğu kişiyi oraya koymuşlar cirpiniyorlarr demirliklere vuruyorlar sonra ben anneme diyorum anne şuraya bak orda ki hemşireler sınirli sınırlı bakiyor sonra bir tane hemşire oluyo bu yabancı oluyo yine de Türkçe konusuyo esmer böyle arapcami İngilizce mi secemedim konuştuğunu sonra bizim buraya geliyo evimizde kalıyor sonra bunun sevdigi kişinin annesi ariyo mutlu oluyo mutluluktan dönüyor kendi etrafında ?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada hastane olduğunu görmek bazen hastalıkla ilgili bir haber alınacağını söyler. Bir hasta haberi ya da bir sağlık sorunu ile ilgili ani gelişmeler yaşanabilir. Hemşire ise tedaviyi temsil eder. Bir yakınınız ile ilgili sağlık sorunu olsa da endişelenecek bir durum yok merak etmeyin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA