Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GENÇBAYAN'IN RÜYASI: KORKU İÇERİKLİ RÜYALAR GÖRMEK

02.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gençbayan
Merhabalar ben rüyamda birine emanet ettiğim bayanın cinsel şeyler yaptığını gördüm sonra ona bunu yapan 1 kadar ve 1 erkek vardı onları öldürdğm ve siyah bir şeyin içine koydum daha sonra bütün evi yakıcaktım ama annem ve abim vardı annem evi yakma dedi abim uyuyordu zaten banyoya götürdüm ve çakmak aramaya başladım sonra banyonun içinde uyuyan bir köpek vardı köpeği aldım suyu açtım onları ıslattım ve sabunladım sonra yaktım ve elimde telefonları vardı 2 telefonda 2 kuzenimindi 2 side kız kuzenlerimin birden onları yakan kişiler değişti 2 adam oldu ben orda yoktum ve bir tanesi hayal görmeye başladı bir kadın vardı yanan cesetler ayağa kalkmış kadını kendilerine çekerek ızdırap çektiriyorlardı adamda çığlık atmaya başladı hayır diye. Şuan çok korkuyorum bu nasıl rüya
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Korku hissettiğimiz rüyalar haberci olmazlar. Onlar bilinçaltınızın ürünleridir. Muhtemelen izlediğiniz bir şeyden etkilendiğiniz için bu rüyayı görmüşsünüz. Korkunç bir şey olmayacak merak etmeyin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA