Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GELENLER'İN RÜYASI- İSTİARE RÜYALARI HAKKINDA

22.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gelenler
Daha onceden ıstıhareye yatmıstım ruyamda kısmetımı goreyım dıye aradan 1-2 hafta gectı dun ruyamda yengemın kuzenını gordum o ve bır kac erkek beraber yesıllık bır yerde havuzda duruyorlardı ben ıle abım onların yanına gıdıyoruz onun arkadasını da tanıyoruz ama suan hatırlamıyorum. arkadasıyla bakısıyoruz. sonra bı bakıyorum o gelıyor havuzda yuzuyormus ıslak bana bakıyor arkadasına bakıp bakmadıgıma bakıyor . ben ona baktıkca gozlerı bendeydı sızce bu ruyanın anlamı ne
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İlk kez rüya gönderdiğiniz için yanıtlıyorum sorunuzu. Normalde bu köşede istiare rüyaları hakkında çok yorum yaptım, okuyuculara onlara bakmalarını söylüyorum. İstiare rüyaları ne yazık ki şartlanarak yatıldığı için pek istenen sonucu vermiyor. Ya bilinçaltınızdaki bir şeyi görüyorsunuz ya da konu ile hiç ilgisi olmayan şeyleri. Zaten geleceği görmek bu kadar kolay olsaydı hepimiz tercihlerimizi yaparken bu yolu kullanırdık. Çok merak ettiğiniz bir konu ise altıncı hissi kuvvetli ve haberci rüyalar görebilen birinden, sizin için istiareye yatmasını rica edebilirsiniz. Çünkü bir başkasının, etkilenmediği için, doğru şeyleri görebilme şansı sizden kuvvetlidir. Rüyanız bir bilinçaltı rüyası. O genci beğenmişsiniz; belki siz bunu kendinize bile söylememiştiniz ama rüyalarda böyle şeyler su yüzüne çıkar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA