Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GBAHAR'IN RÜYASI- RÜYADA BAYIRDAN ÇIKMAK

27.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gbahar
7 aylık kardeşimi karnının üstüne düştüğünü gördüm hemen ayağa kaldırdım fakat kasılır gibi oldu ve birden yuzu morardı bayildi kucağıma aldım ve erkek kardeşime bağırıyorum yardım et arabayı getir filan sonra ne olduysa eşim geliyo üzerinde asker kıyafeti var ve arabayla bayır yukarı çıkmaya çalışıyoruz bayır çok dik ve ben cikamicaz kaza yapcaz diye korkudan uyanmisim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kardeşinizin düşmesi korkularınızla ilgili olabilir. Ama böyle rüyaların uyarıcı olma ihtimalini göz ardı etmeyin, çocuğa bir süre dikkat edin. Daha sonra gördüklerinizin rüyanın devamı olduğunu düşünürsek, rüyayı şu şekilde yorumlayabilirim. Bir beklentiniz suya düşünce panik olacaksınız. Tek güvendiniz insan eşiniz ama o da bu zorluğu aşarken çok yorulacak. Sizin kötü beklentileriniz var ve bunlar da onun doğru karar vermesine engel oluyor ne yazık ki. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA