Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

FUNDACIK'IN RÜYASI: RÜYADA SİLAH SESLERİ DUYMAK VE BOŞ MERMİ GÖRMEK

18.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Fundacık
BİR EVDEYİM BENİM EVİM MİŞ. EVİN ÇOK BÜYÜK CAMLARI VAR, YÜKSEK KATTAYIM. BİRİLERİ DAHA VAR. ANİDEN SESLER DUYUP CAMDAN BAKIYORUM VE DİĞER BİNALARIN ÜZERLERİNDE ASKERLER ATEŞ EDİYOR BANA DOĞRU. HEDEF BEN DEĞİLİM AMA ÇATIŞMANIN TAM ORTASINDAYIM. OLAYLAR YATIŞTIKTAN SONRA BİZİM EVİN ÇATISINDA BİR SÜRÜ BOŞ MERMİ KOVANLARI GÖRÜYORUM. ARKADAŞIMIN ÇOCUĞU GERÇEK DIŞI BİR HASTALIĞA ZOMBİ GİBİ YAKALANIYOR VE ONU BANA BIRAKIP GİDİYOR. ONU BİR ODAYA KİLİTLEMEMİ VE ÖYLE GELMEMİ İSTİYOR AMA KİLİTLENMİYOR
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Büyük başarılar elde edecek ve çevrenizde itibarınız yükselecek. Etrafınızda başarılarınızı çekemeyen insanlar ver, en yakınınızda görünen insanların bu nankörlükleri sizi fazlasıyla üzecek. Boş mermiler hakkınızda konuşulan boş sözleri temsil ediyor. Haksızlığa uğradığınız için bu durum sizi üzse de tıpkı boş mermiler bunlar da size zarar veremez. Dostunuzu düşmanınızı bilin ve kimseye hak ettiğinden fazla değer vermeyin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA