Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

FOTOĞRAF'IN RÜYASI: RÜYADA MANZARA GÖRMEK

23.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Fotoğraf
Merhabalar, çok ilginç bir rüyaydı. Önce kendimi sahilde görüyorum birkaç arkadaşım da var sahildeyken bir anda bir kayık önümüzden teğet geçiyor neredeyse sahile çıkacak gibi oluyor. Sonrasında sürekli denizin fotoğrafını çekmeye çalışıyorum yüksek yerlere çıkıyorum güzel manzara çıksın diye. Hemen sonrasında eski sevgilimin WhatsApp fotoğrafını görüyorum kendisi ortada iki bayana sarılmış güya biri şu anki sevgilisiymiş siyah saçlı bir kız. kızda kırmızı ruj var öteki bayanı görmüyorum Ve fotoğrafa bakarken eski sevgilimin kolunda saat olduğunu fark ediyorum. Hemen sonrasında fotoğraf çekmeye çalışırken bir anda hortum gibi sert bir rüzgar esiyor Ve oradan kaçıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Güzel manzara insanı iç huzurunu temsil eder. Siz de böyle bir dönemdesiniz ancak eski erkek arkadaşınızla ilgili bir haber alabilirsiniz, sonrasında biraz canınız sıkılacak ve bu huzurunuz kaçacak gibi görünüyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA