Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

FLZ FLO'NUN RÜYASI- RÜYADA RUHLARLA KONUŞMAK

19.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen FLZ FLO
Filiz Ben Soner evdeyiz Ben uzanıp uyur gibi oluyorum içimde bir ruh beliriyor Filize kendini duyurmaya çalışıyor ve diyorki sesini duyurmaya çalışarak Müjde seni seviyor..Soner ablasını uyarıyor baksana diye ..Filiz şaşkın şaşkın bakıarak ben çok tırsıyorum diyor..başka bir yerde dışardayım alt yola inmem gerekiyor bir adam var yanımda Son er galiba.dik merdivenden inmiyorum..Sonra bir ruh beni takip ediyormuş beni almaları gerekiyormuş.Yine o evdeyimkafamı pencereden bir uzatıyorum bir kaç siyah duman renginde ruh görüyorum..Diyorum içimden tamam benim sürem buraya kadar acaba sarıldığım dünyalıkları bırakabilecekmiyim diyorum tek soru işareti çocuklarımn takılıyor kafama
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Astral seyahat yapıp ara boyuta çıkmışsınız. Orada gördükleriniz hem kendi hayalleriniz hem de yeni ölen ruhların hayalleridir. Aslında o boyut b,r mekan olmaktan çok bir hayaller dünyasıdır. O aşamadan sonra gördükleriniz oraya özgü varlıkların ve sizin hayallerininiz bir birleşmesi. Olaya anlam veremediğiniz için ölüm deneyimi yaşamışsınız. Ruhsal varlıklar olarak adlandırdıklarınız bedensiz, ölü ruhlar olabilir. Onlar kendilerini çeşitli şekillere sokarlar. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak ara boyut hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Bu rüya haberci değil, heyecanınız normal, ilk defa o boyutu deneyimleyen herkes benzer hisler içinde olur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA