Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

FLOODY'NİN RÜYASI- RÜYADA YOL GÖSTERMEK

29.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Floody
Rüymda bilmediğm bi semtte bi şeylr arıyorm ve bulamıyorm.yol ayrımına geldiğmde bi tarafta deniz bi tarafta yokş yukarı bir yol var.denze doğru gideckken 6yaşlarnda bi erkek çock karşma çıkıyr ve beni yokuş yukarı götürüyr aradığın yer o tarafta diyo ama ben ters tarafa gittiğmi düşünüyorum.Daha sonra bu cocuk beni bi erkekle tanıştırıyr önce konuşmk istemiyorm ama sonra iyi anlaşıyorz.sonra bir binadayz ve orda bir kız var. kız birne yaln söylüyo ve büyü yapmş ben herkese bunu açıklıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Öncelikle şunu söyleyeyim, ilk kez rüya gönderdiğiniz için yayına aldım ama bu şekilde, harf atlayarak yazılan rüyaları normalde yayınlamıyoruz. Rüyanız sığmıyor ise, her bölümün altına "devamı var" yazarak iki ya da üç bölümde yollayabilirsiniz. Rüyanız bir karar verme arifesini temsil ediyor. Siz kaderinizin akışına kendinizi bırakmak niyetinizdesiniz ama öyle bir haber ya da sonuç alacaksınız ki bambaşka bir yol açılacak önünüzde. Kendinizi hep sorgulayacaksınız ama açılan yoldan ilerlemeye de devam edeceksiniz. Ve o gördüğünüz erkek belki de kaderinizi değiştirecek kişidir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA