Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

FİRARİ'NİN RÜYASI: RÜYADA YOLU DEĞİŞTİRMEK

10.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen firari
Rüyamda şu anda oturduğum eve başka bir yoldan gitmek istiyorum. bu yol biraz engebeli fakat çok rahat yürüyorum ve kendimi çok mutlu hissediyorum.yolda devam ederken bir ağaca tırmanıyorum,ağaçtan inip merdiven basamaklarını tırmanıyorum çıkıyorum. camekanlı bir yerin içinde 3 tane yan yana mezar görüyorum. bu mezarlara bakan bir kalabalık görüyorum.eve varıyorum ve dışarı baktığımda kar yağmaya başladığını ve her yerin bembeyaz olduğunu görüyorum ve yılın ilk karı yağıyor diye seviniyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Belli ki hayata bakış açınızla ya da yaşam tarzınızla ilgili bir değişiklik yapacaksınız. Belki daha çok yorulacaksınız ama daha mutlu olacağınız kesin. Hem ailenizle daha fazla birliktelik hem de kariyerinizde yükselme söz konusu olacak. Ancak biraz yalnızlığa ihtiyaç duymanız söz konusu. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA