Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

FERHATTRK'IN RÜYASI- RÜYADA GÜVERCİNİ YAKALAMAK

28.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ferhattrk
Merhaba rüyamda bir yerde çalışıyorum ve sarı bir zarf geliyor ben almak için dışarı çıkmak istiyorum önce kapıyı açmakta zorlanıyorum kapıyı açıyorum ve kapıda bir çok koruma görüyorum zarfı alıyorum ve içeri geçiyorum balkonda iken karşıda 3 katlı ev yanında soba bacası var ona bakıyorken bir yağmur başlıyor şaşırıyorum ne güzel yağıyor derken ardından hafif kar yağıyor sonra hava açıyor ve ardından gökyüzünde beyaz güvercin sürüsü uçuyor bir tanesi balkona geliyor bende onu yakalıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir teklif alacaksınız. Ancak bu ileriye dönük bir durum. Hayatınızda yeni bir kapı açılacak. Aslında bu kapıyı zorlayarak siz açacaksınız. Yeni bir yaşam için gerekli şansı da böylece yakalayacaksınız. Bekleme aşamasında duygularınız karmaşık olabilir. Kimi zaman hüzün, kimi zaman yalnızlık olsa da sonunda hayatınıza mutluluk gelecek. Güvercini yakalamanız mutluluğu yakalayacağınız anlamına da gelebilir ancak başka bir açıdan (evli değilseniz) hayatınızın eşine rastlayabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA