Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

FEHRİL'İN RÜYASI

30.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen fehril
Rüyamda 3 sene önceki sevgilimi gördüm. benim uzun ceketim onda kalmış, yanında da getirmiş ve kapanma şakası yapıyor gibi giyinmiş ben, o ve 2 kişi kağıt oynuyorduk. sevgili gibiydik, eğleniyorduk. ardından onu bir yere kadar kucağımda taşıyorum. indirdiğimde öpüyorum ve başka bir yere gidiyorum. 4 yaşında güzel bir erkek çocukla samimi oluyorum. sonra ona diyorum ki gel seni ailene bırakayım, o ben giderim diyor. sonra annem arıyor, cocugu unutuyorum. anneme sorduğumda çocuk ailesine varmış.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sevgi ile ilgili güzel haberler var. Hayatınıza yeni biri girebilir. Bu kişi eğlenceli ve seveceğiniz biri. Onunla hayatı şansa bırakacaksınız. Ne olursa olsun yaşayacağım diyeceksiniz sanki. Ancak bazı ailevi nedenler bu ilişkiye ileride son verebilir. Bu konuda dikkatli olmalısınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA