Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

EZGİ'NİN RÜYASI: RÜYADA BEŞİKTE ÇOK KÜÇÜK ÇOCUK GÖRMEK

20.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ezgi
Rüyamda memleketteymişim bahçede teyzemlerle ve eniştemlerle oturuyorduk sonra ben içeri giriyorum yerde küçük bir beşik ve içinde de çok küçük bir bebek var normal yeni doğan bir bebekten bile çok küçüktü cenin pozisyonunda yatıyordu rahatsız olduğunu farkettim o sırada gözlerini açtı ve bebeği düzelttim. Sonra salonda oluyorum birden yanımda da annem var sağ elimde eski sevgilimin bana taktığı yüzük varmış içimden diyorum Allah allah neden annem bi şey demiyor yüzük için ayrıyız ama hala takıyormuşum yüzüğü. Yorumlarsanız sevinirim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski sevgilinizi hala düşünüyorsanız ve bu rüya haberci bir rüya değil. Rüyada görülen bebek yeni bir haber alacağına işarettir. Rüyasında yüzük alan, bulan ya da takan kişi bir bağımlılık yaşıyordur. Rüyanızın genelini değerlendirdiğimde eski sevgiline karşı hala hisleriniz taze ve hala duygusal olarak ondan kopamamışsınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA