Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

EYLÜL'ÜN RÜYASI: RÜYADA BİRİ İLE SEVGİLİ OLMAK

03.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen eylül
Merhabadün gece sahurdan sonra şöyle bir rüya gördüm hastaneye gitmişim tahlil yapılmış sonuçların çıkmasını bekliyorum o an genç bir bey geliyor yanıma ve beraber bekleyelim diyor ama dışarı çıkalım biraz dolaşalım dedi ve beraber dışarı çıktık sohbet ederek yüremeye başladık o ara elimi tutmuştu ben ne kadar elimi geri çeksemde o tutuyordu snra ben kendisine neden cuma namazına gitmediğini sordum önümüzde çok güzel bir deniz vardı masmavi bend edenizi görünce sevindi ve deniz kıyısıda oturmayı teklif ettim ama genç bey beni bir yere götürmek istediğini söyledi ve cami yada çocuk esirgeme gibi bir yere götürdü ayakkabılarımızı çıkarıp içeri girdik 3-4 yaşlarında 5-6 tane kız çocuğu vardı ama gözleri görmüyordu onlara sarılıp öptüm sohbet ettk sonrasında bir baktım yanımda birsürü küpe var genç beye bunlar çocuklardan düştü galiba dedm biri benm küpemdi onu aldım diğerlerinide çocuklara vermek istedim lütfen yorumlarmısınız 27 yaşında bekarım:
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sürekli olarak böyle bir hayal kuruyorsanız bu bir bilinçaltı rüyası olabilir. Eğer böyle bir durum yoksa gerçekten de yakında biri ile tanışıp aşık olabilirsiniz. Rüyalardaki mutluluklar gerçek yaşamdaki mutlulukları getirirler.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA