Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

EVA'NIN RÜYASI- RÜYADA KORKU DOLU ŞEYLER GÖRMEK

30.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen EVA
Bir eve taşınıyoruz ben abim ve kardeşim varız taşındığımız ev pis rüyanın geneli karanlık apartman dairsnde komşuya gidiyorum ev hkkında cinlerin evi bizde orada oturduk hemen yan binaya taşındım dedi ben kulklarımı kapttım anlatma korkuyorum ddim sesler evin içindeler sonra bi ses güm die kardeşim boşlktan dşmüş kafsı kanıyor sonra amblansı armaya çalışıyorum hoca geliyor tas koyuyr önüme eğliyorum sçlarım bile dalgalanıyor suratım kararıyor tasta YA RESULALLAH XX İŞARETİ ÇIKIYOR Yüzmde kan
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Ev, sizin kafanız. Ve kafanıza nasıl da anlamsız şeyler sokmuşlar. Korkular, kötülükler, acılar, kaygılar ve sevdiklerinizle ilgili endişeler. Bunların hepsi hurafe. Gençliğiniz bu saçma sapan korkuların esaretinde geçiyor. Hayat size bir armağan, onu sevinçle yaşamanız gerekiyor. Yoksa karanlık ruhların yanında yer alacak ruhunuz ve yüzyıllar boyu acı çekecek. Kendinizi bu dehlizden kurtarın biran önce. Din, korku için değil, şükür için verilmiştir size. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA