Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ET'İN RÜYASI- RÜYADA ŞEKER DAĞITMAK

19.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Et
Rüyamda şeker çikolata falan alıyorum bir kutu 25 kr eksik adam sonra getirirsin diyo eve gidiyorum yiğenime bir tane çubuklu şeker veriyorum o arada kapıda biri bir koli et ciğer karışık ama füme diyo en başında bende açıp bakmıyorum içime öyle doğuyo rüyada neyse bana diyoki sen iyi insansın ama günahların çok al bunları ye baban spor yapiyo onada yedir normalde yapmiyo birde etrafa dagit diyo sonra mutfaga dogru götürürken neler koymuslar icne bi bakayım diyo halam ona götürüyorum sonra bitiy
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İyi birisiniz ama hala içinizde günah işlediğinize dair endişeler taşıyorsunuz. Oysa ki siz verici birisiniz, insanların gönüllerini almaktan hoşlanırsınız. Bu rüya sizi, iyi niyet adı altında günaha çağıracaklarının işaretidir. Aman dikkat edin. Ne idüğü belirsiz işlerin içine girmeyin ve kimsenin de dediğini dinlemeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA