Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ESMER KIZ'IN RÜYASI-RÜYADA SİYASİ KİŞİLERİ GÖRMEK

05.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Esmer Kız
Rüyamda köyde dedeme Mevlüt okutcaktık. Minibüsle okutulcak yere gittik. Hoca Abdullah Gül'dü.Devlet adamı Annemler gelmemişti.Arıyodum açmıyolardı. Eve gittim uyuyakalmış annem. Babam Diyarbakıra gitmiş. Annanemleri götürcem tüh aşağı arabaya nasıl yürücekler derken bi baktım araba gelmiş evin önüne çok mutlu oldum. Arabayı da kadın sürüyo bebeği var o da benim kucağımda. Neyse Abdullah Gül'le de biraz sohbet ettik falan sonra uyandım. Bu arada Kuran'ı şömine gibi bişeyin önünde okuyodu Gül
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Abdullah Gül artık bir devlet adamı değil , o nedenle onun sadece bir siyasi kişiyi ya da gurubu temsil ediyor olarak düşünebiliriz. Bu rüya eski bir konunun siyasi girişimlerle çözülmeye çalışılacağını söyleyebilirim. Bir söylemden etkilenerek bu konuda bir girişim başlatılabilir. Aileniz bu konuda biraz geç kalmış olmalı ama başkalarının başvurusu sizi harekete geçirecek. Bir bayanın aklı ile hareket edebilir ve inancınızla olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA