Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ESMA ÇETİN'İN RÜYASI- RÜYADA SEVGİLİNİN KINA GECESİNE GİTMEK

11.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Esma Çetin
Rüyamda sevgilimin başka biriyle kına gecesi yaptığını ve oraya gidip onları izlediğimi gördüm. Sonrasında sevgilimin o tanımadığım kişiyle düğün yapacağını ve benim bu düğüne birinden borç alıp gitmeye çalıştığımı gördüm.Ayrıca rüyalarımda çoğu zaman birilerine yol tarifi soruyorum, bilerek yanlış tarif edenler oluyor ama onlara inanmıyorum. 2. rüyam gece okulumun bahçesinde tek başımayım. Bahçede bir hırsız görüyorum. Hırsızı yakalamaya çalışıyorum ve en sonunda silahımla onu vuruyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sevgilinizin bazı gizli ve özel arzularını öğrenmek için kendinizden ödün vermelisiniz. Yol tarifi sormanız hayatınızın hedefini belirlememenizin bir yansıması. Başkalarının yönlendirmelerine inanıyor ve çoğu kez de vakit kaybediyorsunuz. Hırsız, sizi kıskanan birini ortaya çıkartacağınızı haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA