Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ESKİ SEVGİLİ'NİN RÜYASI: RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

28.03.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Eski sevgilimi gördüm
İki ay önce eski sevgilim öldü rüyamda onu alışveriş merkezinde ölmüş gibi gördüm ona sariliyodum ağlıyodum bi kaç kişi gördüm baya kalabalık lar dı ama Bn hala ağlamaya devam ediyodum ve beni bırakma diye agliyodum Allah'ıma dua ettim gel yüzünü goruyim dedim o da siyah bi tişört giymiş ti altında da gri nin tonlarında bi pantolon Bn onu goruyodum yanına gidiyordum o bnden uzaklasiyodu hep onu ariyodum rüyamda sanki nefesi yanındaymış ta hep beni takip ediyomuş gibi sonra uyandım zaten
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, bu tür rüyalar haberci olmazlar. Ölüler, bizim tam olarak zamanını bilemediğimiz ama yaklaşık olarak iki yılı bulan bir süreçte yaşamla ölüm arasında bir boyutta bekletilir. Bu süreç ruhun ölümü idrak etmesi ve vicdanı ile yüzleşmesi için gereklidir. Bu süreç ruh için hayaller içinde yaşama sürecidir. İyi ya da kötü hayallerin içine çekilir ve hatta sevdiklerini de bu hayallerin içine katar. Yeni ölen kişilerin ruhları bir süre bir ara boyutta bekler. Bu süreçte sevdiklerine veya yakınlarına görünmeye, kendilerini onlara belli etmeye çalışırlar. Eski sevgiliniz de kendini size göstermeye çalışmış.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA