Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

EŞİMİN RÜYASI-RÜYADA BALIK PİŞİRMEK

01.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Eşimin Rüyası
Merhaba, eşim rüyasında Cumhurbaşkanıyla samimiymiş ve ona bir şey olmasın diye koruyormuş. Cumhurbaşkanı tuvalete girmiş küçük abdest için ve eşim kapısında bekleyip onu korumaya devam etmiş.Sonra koskocaman bir sazan balığı görmüş. Pullarını temizlemiş güvece koymuş pişirmeye başlamış.Sonra kendini birden güveciyle beraber bir binada görmüş ve içeride Fetö varmış. Gösterişsiz bir odada ve başında duran 2-3 kişi ile berabermiş. Eşim içinden bu adamı zerre kadar sevmem deyip kaçış yolu düşünmüş. Ben sonra gelirim deyip çıkmış binadan. Binadan çıktığını hatırlıyor güveç var mıydı çıkarken elinde onu hatırlamıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eşiniz iktidar ile onun karşısındaki kanat arasında bir tercih yapmak ihtiyacı hissedecek. Ve iktidarı seçiyor. Belki de bu seçimi önceden yapmıştır. Bu rüya bu seçimi nedeniyle çok büyük bir şans elde edeceğini haber veriyor, adeta ödüllendirilecek. Ancak karşı tarafın rahatsızlık vermesi söz konusu. Bu nedenle sıkıntı duyabilir ve binayı terk etmesi bir hedeften bu yüzden vazgeçeceğini haber veriyor. Başka bir açıdan bu rüya Cumhurbaşkanı ile ilgili bir rahatsızlık haberini simgeleyebilir, bu durumda eşiniz gelişmelerden olumsuz etkilenecek demektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA