Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ERTUĞRUL'UN RÜYASI- RÜYADA DESTEKLENMEK

30.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ERTUĞRUL
Tepelik ve yeşillik bir yerdeyim.tanıdığım bir emn md nü cumharbaşkanlığında görev yapması için önerdim.neden kontenjanını ona kullandın diye eleştirdiler.ilerde bana ordan destek olur diye düşündüm.ona orda bir bölge emrine bir alay asker verdiler.sonra bugüne dek önemli görevlere gelmiş fakülte arkadaşlarım evime geldi.hatta daha evvel beni küçümseyen arkadaşım bile geldi. benide artık üst göreve getirmesi için bakan nezdinde destek olacaklarmış.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tabii ki işinizi, yaşınızı, beklentilerinizi bilmeden bu rüyayı yorumlamam imkansız. Bir daha rüya yollarken küçük açıklamalar yazın. Bu rüya bir bilinçaltı rüyası olabilir. Sizi küçümseyen insanlar karşısında iyi duruma gelmeyi arzu ediyor olabilirsiniz. Başka bir açıdan güvenilirliğinizi ispat etmek için elinize gerekli fırsatlar geçecek ve zamanında başkalarına yaptığınız iyiliğin karşılığını alacak olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA