Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ERTUĞRUL ATABEY'İN RÜYASI- RÜYADA MÜREKKEP BULAŞMASI

01.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ertuğrul atabey
İçi geniş camları olmayan her yeri geniş pencereli yüksekçe bir yerdeki binadan,kenarında cafe-lokantalar olan bir havuza yüksekten bakıyorum. meslektaşım cep tel.nu verdi ve kendini arkada bir görüntü ile çek dedi. ama onun teldan bakınca arkada sadece sık evler görünüyor havuz manzarası değil.aslında havuz var arkada.sonra o arkadaş kayboldu.cebimden dolmakalemimi çıkardım.elime mürekkep aktı.bende tükenmez kalemi kullanırım dedim.üzerimde takım elbise vardı.birde başka takm elbisemi katladım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hedeflerinizle ilgili güzel gelişmeler ve şeffaflık söz konusu. Bu durum sizin hakkınızda çok hayırlı olacak, siz içsel olarak bunu bileceksiniz ama başkalarına anlatmanız zor olabilir. Ayrıca size iftira atabilir, karalamaya çalışabilirler. Bu durum biraz da sizin tavrınızdan kaynaklanıyor. Ancak hiç birine aldırış etmeyen bir tabiatınız var. Bu rüya iş değişikliği ile ilgili olabilir. Eğer öyle ise daha iyi bir yere geçeceksiniz demektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA