Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ERDEM'İN RÜYASI- RÜYADA DİNİ SAVAŞTA OLMAK

27.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Erdem
45 yaslarinda savasci elbiseli elinde kilic olan bir adam kapalı kadina yaninda adamlari ile puta secde ettiriyor.Yanlarindaydim bana gelip senin ne yaptigini biliyoruz deyip ve soylenip ses cikarmadan yanlarindan gidiyorum.Sonra bir avluda hata yaptigmi anliyorum ve ayni o adam gibi ustumde savasci kiyafeti ve iki elimde zulfikar oluyor manevi olarak.Avluda ki disi aslanlarin ve kopekleri kovaliyorum.Adam beni oldurmeye geliyor.Beni yaraliyor ve ben allah diyip boynuna kılıça lvuruyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dini hikayeler dinliyor ya da okuyorsunuz. Bunlar bilinçaltı rüyaları ama içinizde inançla ilgili öfke kabarlamaların da izlerini taşıyor. Bizler sürekli dinlediğimiz şeylerden etkilenen varlıklarız. Bu nedenle öfkeye değil, sevgiye yönelten şeyler okumalıyız, dinlemeliyiz. Bir insan alim de olabilir zalim de. İki potansiyelden hangisini beslersek diğerini o oranda öldürürüz. Kendinizi insancıl şeylerle eğitin. Dinlerin insancıl yönlerini inceleyin, mesela Mevlana okuyun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA