Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

EMRE CCR'NİN RÜYASI: RÜYADA ERKEK ÇOCUK GÖRMEK

07.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Emre ccr
Mergaba ben rüyamı saat sabah 8'de gördüm. Önce çalıştığım işyerinde sorunlu olduğum bir kişi tepsiyle aldığım yemeği saklamış sonra yemeği buldum ve tartıştışmaya başladık sonra ona diyorum bak böyle devam edersen sonun çok kötü olur diyorum bunu tehdit eder gibi değil Allah tan korksun diye söylüyorum bu kişi gerçekte çok şaka yapar el kol şakası gibi.sonra eski işyerinden bir kişiyi gördüm bu kişi gerçekte kilolu bir insan yanına gittim konuştuk,sonra oda gibi bir yerde insanlar yere oturmuş dizilmişler bende oturdum en baştaki sıradaydım karşımdaki koltukta iki tane yada ikiz tam hatırlamıyorum 3-4 yaşlarında erkek çocuklar vardı onları yanıma çağırdım yanımda yer açıyorum onlara sonra yanıma geldiler çok sevimli konuşuyorlardı inanılmaz tatlılardı o anda kendimi çok iyi hissediyordum oynamaya başladım onlarla. Sonra uyandım. Yaşım 27 gerçek hayatımda çok sıkıntılı durumdayım evlenmek istiyorum olmuyor. Iş hayatım sıkıntılı maddi problemlerimiz var.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, rüyanızın ilk kısmı iş yerinde yaşadığınız sıkıntılardan dolayı bilinçaltınıza yansımış. Rüyada görülen erkek çocuklar ise müjdeli haberlerin işaretidir. Yürekten dilediğiniz bazı şeyler gerçek olacak.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA