Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

EMRAH ÖZMEN'İN RÜYASI- RÜYADA ESKİ ZAMANLARDA OLMAK

19.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Emrah Özmen
Hocam merhaba rüyadamda hz isa kılıgındayım üstümde o zamnn kıyafetleri var ağac bi kulubede ders alıyoruz camlardan rüzgar giriyo bri geliyo ben görünmez oluyorum ondan cekinip o bni görüyo isa ben senin dostunum diyor sonra ders veren kisi tahtaya skych diye bi isim yazıyor görev veriyor bu adamı bulacaksınız diyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu tür rüyaların pek çoğu bilinçaltı rüyası oluyor, izlediklerinizden etkileniyorsunuz. Ancak eğer böyle değilse bu rüyada geçmiş yaşamlarınızdan birine gitmiş olabilirsiniz. Arada görünmez olmanız da o yüzdendir. Yeterince derin uyku hallerinde, bilincin alt katmanlarına ulaşıp geçmiş yaşamdan önemli kesitler görebiliriz. Bunlar genellikle ölüm anına yakın zamanları içerirler. Bazen de derin travmaların yaşandığı zamanları. Belki de Hz. İsa'ya yakın bir konumda yaşamışsınızdır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA