Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

EMİBAR'IN RÜYASI: RÜYADA ASANSÖRE BİNMEK

29.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen emibar
Günaydın hayır olsun rüyamda eşimle bir yere gidecegiz 2 kat aşağı inmek için asansöre yöneldik o son hamle ile gelmiyorum dedi merdvivenden inecekmiş tek kaldım. asansor büyük ve güneş ışığı alacak şekilde kapıları.önce sallanınca korktum sonra geçti korkum rahatca gittim. donüşte de yanlız bindim. sonra bir hastahanedeyim bir arkadaşım ile 2 tur attık çıkışı bulamıyoruz. sonrasında ben daha önce çıkmıştım deyip başka bir yerden bir alışveriş merkezine geçiyorum orda bir ayakkabıcı mağazası var elinde cok mal yok müşterisi var adamın ordan geçip kurtulacağımı hissettim ve uyandım. teşekkür ederim şimdiden kolay gelsin dilerim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, çalışıyorsanız iş yerinde birim, bölüm değişiklikleri yapacaksınız. Eğer çalışmıyorsanız yaşadığınız yer ile ilgili değişimler söz konusu olabilir. Sağlıkla ilgili bir sorun yaşayabilirsiniz. Rüyanız önlem almanız konusunda sizi uyarıyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA