Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ELLA'NIN RÜYASI- RÜYADA GEÇMİŞE GİTMEK

15.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ella
Sanırım 1. Dünya Savaşı zamanındayım. Düşman bize saldıracakmış. Bizde de cephane neredeyse yok. Herkes bi şekilde önlem almaya çalışıyor. Ben de deli gibi çalışıyorum. Savunmada işime yarayabileceğini düşündüğüm herşeyi topluyorum. Sonra düşman ateş açıyor üzerimde toplar görüyorum yakınlarıma düşüyor. Sonra düşman askerlerinin içinde bulunduğumuz binaya girdiklerini görüyorum. Orada uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Zaman içinde geriye gitmek ruh için çok mümkündür. Aslında bunu sık sık yaparız ama çoğunu hatırlayamayız. Geri gidişlerin bazıları bizim önceki yaşamlarımıza ve genellikle de ölüm öncesindeki son anlarımıza doğrudur. Ben bu rüyada önceki yaşamınıza geri döndüğünüzü düşündüm. Savaşın içinde, orada ölmüş olabilirsiniz. Yeterince derin uykuda bilincin alt katmanlarına inebiliyor ve geçmişi hatırlayabiliyoruz. Bu durum bir de hipnoz sırasında gerçekleşebiliyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA