Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ELİF ZEHRE'NIN RÜYASI- RÜYADA SUYUN ALTINDA OLMAK

31.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen elif zehra
Ruyamda bahcemizi berrak bi suyla doldurmusum. Göl gibi. Dolum islemi bitmis. Suyun altinda hizli bi sekilde yüzüp diger kosesinde birikip bekleyen turuncu baliklari gölün her yerine dagilmasini sagliyordum. Sudan ciktim. Ozellikle merak ettigim kisim burasi. Elimde ici yariya kadar su dolu kavanoz ve bu suda mavi muhabbet kusu vardi. Kuş uzun zamandir bu kavanozdaymis. Bana aitmis. Kapagini açtığımda hala nefes aliyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aileyi ilgilendirecek güzellikler var. Bunlar zaten kadersel gelişmeler ama siz bu durumu tetikleyecek bir girişimde bulunacaksınız. Sürecin sonunda sizi mutlu edecek biri çıkacak karşınıza. Muhabbet kuşu sevgiliyi ya da iyi bir arkadaşı temsil eder. Konuşması ve sesi ile sizi cezbedecek biridir. Onu suyun içinde bulduğunuza göre o da sizin kaderiniz demektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA